KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14245562
nr 1424 5562
Edward Hald
(1883-1980), Sverige
Oljemålning, (Tillskriven), kust, ej signerad. Olja på pannå, 25x46, yttermått inklusive ram: 33x53 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:08:26
11/10 20:01:31
Edward Hald
Läs mer om Edward Hald